• Новак
Адамс Пари и Изнајмување Приемот Книга, 3-Делумно, Carbonless, Бела/Канарските/Розова,7 5/8 x 10 7/8, 100 ја Поставува на Книга, 5 Книги, 500 Поставува Вкупно (TC1182)

Адамс Пари и Изнајмување Приемот Книга, 3-Делумно, Carbonless, Бела/Канарските/Розова,7 5/8 x 10 7/8, 100 ја Поставува

DEN 768.48
Производот е достапен

Достапност

ЗА LANDLORDING жолта и розова копии остане зад себе во вашата книга.ЗАВРШИ ОКОЛУ, ОПФАЌА : Капакот на задната маска помеѓу поставува за да се задржи приходи уредни и читливи.ПОСЛЕДОВАТЕЛНО НУМЕРИРАНИ : Голем 6-цифрен број во горниот десен агол ви помогне палецот преку наредби брзо. 100 ја ПОСТАВУВА НА КНИГА, 5 Книги, 500 Поставува Вкупно (TC1182); Акции, па никогаш не ќе го снема.Пари/Изнајмување Приемот Книга содржи 4 приходи по страницата.Carbonless формат. 3-дел (бела, канарските, розова хартија секвенца).Wraparound покрие прикачени на грбот, сместени помеѓу поставува за да се спречи write-through.Лента Граница. 11" x 7-5/8". 100 ја поставува на книга, 5 Книги, 500 Поставува Вкупно (TC1182).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката