• Новак
Лак Меморија Замена за HP 4UY12AA#ABA 16 GB 260-Pin DDR4-2666 ECC So-dimm RAM меморија

Лак Меморија Замена за HP 4UY12AAABA 16 GB 260-Pin DDR4-2666 ECC So-dimm RAM меморија

DEN 4143.36
Производот е достапен

Достапност

16gb 260-pin DDR4-2666 PC4-21300 ECC Sodimm 2666mhz. 1.2 v; Двојна Ранг 2 Rx8. Пристап до податоци побрзо со надградба на вашиот внатрешна меморија.Солиден тиер еден ic чипсети; изградена за перформанси и безбедност.Цел живот замена со гаранција.DDR4 ТАКА ЕЗ*Изработени од најквалитетни компоненти, Лак Меморија RAM меморија модулите се дизајнирани за да се зголеми продуктивноста и да им помогне на вашиот компјутер работи побрзо.Лак Меморија производи се конструирани да се исполнат индустриски стандард спецификации и ригорозно да се тестираат за да се обезбеди квалитет.Поддржани од страна на бесплатна техничка поддршка, цел живот замена гаранција и легендарниот сигурност, Лак Меморија RAM меморија е вашиот најдобар избор за надградба на вашиот компјутер на мемориската.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката