• Новак
Graphique 2022 бидете Мирни Ѕид Calendar | 12 x 12 | Дебела Хартија | Home & Канцеларија Организатор | Големи Месечни Мрежа | 3 Јазици & Означени Празници | 4 Месец Преглед на Страница за

Graphique 2022 бидете Мирни Ѕид Calendar | 12 x 12 | Дебела Хартија | Home & Канцеларија Организатор | Големи Месечни

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Секоја страница ги вклучува, пред и по преглед месеци плус јавноста и културно значајни празници.Ние се земе дури и секојдневно и се направи нешто забавно, нешто што е софистицирана, нешто што зборува за нас.Ние се создаде уникатен канцелариски материјал и додатоци кои помагаат да се изразат талент, стил, и љубовта во тебе.Ги пратите на месечна потсетници, важни датуми и настани со секој доста голем секојдневно мрежа.По НЕШТО ЗА СЕКОГО, без разлика Дали сте во пазарот за исклучителна пејзаж ставови, егзотични туристички дестинации, хумористични фотографии, мотивациони изреки, животни, или ликовна уметност, репродукции, на експанзивна колекција од 2022 календари од Graphique е сигурно да се молам.ГОДИШНО ОРГАНИЗАЦИЈА Календари се дома и во канцеларија, од суштинско значење.Месеци и денови од неделата се напишани на англиски, француски и шпански.Graphique : 2022 Ѕид Calendar - 12 Месеци плус 4 Бонус Месеци Преглед на Страница за 2023 Задржи Организиран Направи забелешка на посебни настани, состаноци, и потсетници, во рамките на дневни мрежи.Секој ден е простор е голем обезбедување на доволно простор за ракопис.Нашата цел е да ви помогне да додадете доверба и талент за вашиот ден и да ви се одржа во исто време!.ВАШИОТ ПЛАНИРАЊЕ БУТИК Graphique создава фина дизајнер списанија, planners, notepads, папка групи, а повеќе за стилски презентација со која ќе ја изрази кои што сте.Месеци и денови од неделата се напишани на англиски, француски и шпански.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката