• Новак
MINGMIN-DZ Телескопски Гума Метла домашно Милениче Коса Lint Отстранување Метла Чисто Sweeper Squeegee Нула Наежвам Долго Притисни Метла Sweeper за Чистење на Домот (Боја : Сина)

MINGMIN-DZ Телескопски Гума Метла домашно Милениче Коса Lint Отстранување Метла Чисто Sweeper Squeegee Нула Наежвам

DEN 2413.68
Производот е достапен

Достапност

Едноставно им помогнам на овој прирачник sweeper напред - нејзината ротирачки четки ќе ги укине и издржам до нечистотија и во вградениот dustpan.Работи на СИТЕ Тешко кат површина : Дрво, Плочки, Мермер, Линолеум и Винил БЕЗ scuffing или гребење.Влажна, Сува, Големи или Мали, тоа лесно може да го издржам сето тоа : Кити Отпадоци, домашно Милениче Коса, Храна, Crumbs, Нечистотија и ПОВЕЌЕ.Лесен и Удобен : Тежи помалку од 2 килограми и огради станот за тешко да се постигне места и лесно складирање.НЕ кеси, филтери, батерии или електрична енергија се потребни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката