• Новак
Туристички Ранец Пожарникар Американското Знаме Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Туристички Ранец Пожарникар Американското Знаме Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

Применливи Сценарија : Мултифункционален Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.Постои Patch Џеб На Секоја Страна.Прилично Патна Торба/ Пикник Торба Каде Забава ги Исполнува Функцијата, Совршен On-The-Go Пакет За Секого, Идеални За Патување, на Отворено Активности (Кампување, Пикник),Which Е Најдобар Подарок За Роденден, Партија, Партии, Божиќ Подарок & Многу Среќни Моменти.Прилагодлив.Постои Патент Џеб На Грбот.Високо-Квалитетни Материјали : Еколошки Лесни Супер Полиестер Платно И Мазна Патент.Мултифункционален За На Училиште, Универзитет, Отворен, Спорт, Кампување, Планинарење Патување, Патување, И Др.Голем Капацитет : 1 X Главниот Волумен Џеб,2 X Странични Џебови,1 X Пред Патент Џеб,И 4 X Џебови Внатре.Постојат Различни Модели На Чанти Можете Да Изберете Во Нашата Продавница, И Секоја Торба Е Уникатен.Јас Сум исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените На Вашите Најдобри Пријатели, Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Големина : Прибл 11.Голем Капацитет Главниот Џеб Со Snap Копчиња На Двете Страни, Компјутер Замрзнување И Патент Џеб Внатре.Пожарникар Американското Знаме Печатени Backpack Our Schoolbag Е Совршен За Младите Тинејџери, Девојки, Teenages, Жени, Момчиња.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Постои Патент Patch Џеб На Предната И На Патент Џеб На Размавта.Ергономски Дизајн : На Прилагодливи Рамо, Рака И Грбот Се Полни Со Перници За Да Се Обезбеди Удобност И Да Го Заштитите Назад Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети.Празна Торба Стои Исправено И На Пакувањето, Видот Е Ригидно.Погоден За Вашиот Лаптоп, Ipad, Полнач, Книги, Облека, Овошје, Паричници, Молив Случаи, Паричници, Учебници, Тетратки И Др.5 Во(L) * 8 Во(W) * 16 Во (H).Постои Патент Џеб На Грбот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката