• Новак
Agoz Алкател Флип Телефон Случај за Алкател ОДИ ФЛИП, Алкател MyFlip, ATT Cingular Флип 2, QuickFlip, SmartFlip, ОДИ ФЛИП 3, Алкател Еден Допир Ретро, ги фрла, Солиден Торбичка Holster со Појас

Agoz Алкател Флип Телефон Случај за Алкател ОДИ ФЛИП, Алкател MyFlip, ATT Cingular Флип 2, QuickFlip, SmartFlip,

DEN 350.16
Производот е достапен

Достапност

ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ AGOZ Тешки Солиден Вертикална Платно Случај со Спојувалка за Каиш и Циклуси За Алкател ОДИ ФЛИП 4, Алкател ОДИ Флип 3, Алкател ОДИ Флип V, Алкател ОДИ ФЛИП, Алкател My Flip, Алкател My Flip 2, Алкател Smart Флип, Алкател Quick Flip, Алкател ATT Cingular Флип 2, AT&T Cingular Флип IV 4, Алкател Еден Допир Ретро, Алкател ги фрла, Алкател Speakeasy.ДВОЈНО STITCHED две појас циклуси, вертикална и хоризонтална ( Да се користи вертикално и хоризонтално).ЗДРАВ МЕТАЛЕН КЛИП.Тоа има силна метал спојувалка за каиш и две појас циклуси.ОДЛИЧНА ЗАШТИТА од елементи и да ја штити вашата алатка/уред од нечистотија и гребнатини.СИЛНА ЗАТВОРАЊЕ.На fastener ќе го задржи вашето случајот е затворен во двата вертикална или хоризонтална положба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката