• Новак
FENIFOX Безжична Тастатура и Глушец - Тенок Безжична Тастатура Глувчето Комбо USB 2.4 G Полна Големина Ергономски Компактен со Број Подлога за Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер

FENIFOX Безжична Тастатура и Глушец - Тенок Безжична Тастатура Глувчето Комбо USB 2.4 G Полна Големина Ергономски

DEN 791.76
Производот е достапен

Достапност

Ние ќе ви даде најдобра услуга!Ви благодариме~.Се Started Step 1 : Земете од 2,4 G Нано приемникот и вметнете 2 x AA за секој глувчето и тастатурата.Исклучете ги сите други 2.Чекор 2 : Plug на нано приемникот во USB-порта на вашиот лаптоп/ КОМПЈУТЕР/таблет.Лесен за Употреба и Ергономски Дизајн - Plug and play, на безжична тастатура глувчето поставува поврзете преку 2,4 ghz usb приемник, само приклучете го приемникот на вашиот уред usb порт , тоа ќе работи одеднаш; безжична тастатура глувчето комбо карактеристики авто режим на спиење за да помогне да се зачува употреба на батеријата, батерии не се вклучени.Карактеристики : 1.Широк Компатибилност - Ова безжична тастатура и глушец е поддршка за работа со windows xp, mac os, vista, linux и други системи, но не се погодни за ios систем; 12 жешки копчиња на тастатурата се компатибилни windows system само.2 со 102 копчиња, тенка е доволно да се стави тоа во вашата чанта; безжична тастатура е дизајниран во полна големина со број подлога, кој прави да се чувствуваат поудобно кога користите тастатура; На compacte големина обезбеди чиста десктоп,изгледа сака повеќе стилски.Целосна големина и Компактна Тастатура - 14.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката