• Новак
ATOPLEE 1pcs M20x1.5 ХСС Десната Рака Допрете Тема,3pcs Метрички Десната Рака Тема Умре M20X1mm M20X1.5mm M20X2mm

ATOPLEE 1pcs M20x1.5 ХСС Десната Рака Допрете Тема,3pcs Метрички Десната Рака Тема Умре M20X1mm M20X1.5mm M20X2mm

DEN 643.20
Производот е достапен

Достапност

【Материјал】Оваа тема допрете го е направен од ХСС 6542, кои се посилни и потрајни од обичните чешми.Умре постави направени од алуминиумски алатка челик,цврстина и издржливи. 【Тема Допрете Големина】месо тело со Дијаметар : 14mm, на Теренот : 1.5 mm;Навој Дијаметар : 20mm,Вкупната Должина : 111mm. 【Умре Поставите Големината】Во дијаметар * внатре дијаметар : 20mm x1.0 mm,20mm x1.5 mm,20mm x2.0 mm. 【Пакет се Вклучени】1pcs Метрички Десната рака Тема Допрете и 3pcs Метрички Навој Умре M20. 【Употреба】Кога го користите овој производ за прислушување, тоа може да се користи со рачно поставување на опрема или специјални обработка на конзоли, како што се допирање на машини, вежба-во-едно клупата вежби, CNC стругови, обработка центри, итн.Со овој производ, можете да завршите со допирање на нерѓосувачки челик, железо, алуминиум, бакар, генерален челик и други материјали. {Користење}Погоден за мувла обработка челик, од леано железо, бакар, алуминиум, цинк и др.Умираат за да може да биде инсталирана во умре клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да се користи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката