• Новак
Beauy Девојка 2 Пакет Хрчак Мост Глувчето Стаорец Скала Дрвен Мост Играчка, Мали Животни Во Кафез Дрво Скала, Мали Животни Природни Криенка Џвакање Мост Играчка

Beauy Девојка 2 Пакет Хрчак Мост Глувчето Стаорец Скала Дрвен Мост Играчка, Мали Животни Во Кафез Дрво Скала, Мали

DEN 227.76
Производот е достапен

Достапност

Големина : 8.3 инчен L x 3.9 инчен В. Материјал : Направен од дрвени стапови,bendable.Симпатична мостот е направен од природни дрвени стапчиња кои се чуваат заедно со две флексибилни метални жици.Може да се додадат во различни форми.Лесно се наведнува за да ги собере различни форми и големини за да стигнат до покачена области.Може да се користи како тунел, мост, или рампата.Домашно милениче вежба екстремитети сила; Погоден за џвакање и качување. 2 Пакет Хрчак Мост Глувчето Стаорец Скала Дрвен Мост Играчка, Мали Животни во Кафез Дрво Скала, Мали Животни Природни Криенка Џвакање Мост Играчка Пакет се вклучени : 2 Пакет Дрвени Хрчак Мост Клиент гаранција!Ние вредности вас!Ако сте незадоволни со квалитетот на вашиот производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена за вашите пари назад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката