• Новак
Кристијан Бебе Swaddle Библиски Цитат Ќебе и Капа Подарок Сет. Интегрирана Картичка, со Добредојде на Молитва. За Крштевки, Крштевањето, Туш, Сентиментални Примање Ќеб?

Кристијан Бебе Swaddle Библиски Цитат Ќебе и Капа Подарок Сет. Интегрирана Картичка, со Добредојде на Молитва.

DEN 1934.40
Производот е достапен

Достапност

ДЕТАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ : БОЈА : Бела и Сива ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ : 47" x 47" Светлина и Дише Swaddler Ќебе 100% Двојно Газа Бамбус, Бебе Капа 95% Памук и 5% Spandex за Еластичност.Псалм Запознати со Ѕвезда на Витлеем Шема.ИЗДРЖЛИВОСТ И УПОТРЕБА : Нашето Бебе Псалм Обучен Swaddle Ќебе, помага во одржување на новородено атмосфера, со своите 100% дише Бамбус и Памучни Капа дека помага во регулирање на температурата на телото.Нашите Бамбус Swaddle Ќебе може да се користат како Примање Ќебе, Burp Крпа, се Игра Мат, Приватноста Drape за доење Мајки или Крошна да се постават низ шетач, заштита на бебе од сонце и ветер.СЕНТИМЕНТАЛНИ БЕБЕ ПОДАРОК : Како моќен може да вашиот прилика биде кога добредојде нова дете во овој свет, во Господ е Името име?Оваа Swaddle и Капа во Собата е олицетворение на добро сакаат и навистина подарок од срце; со Писмото на Матеј 18 : 5 совршено поставен на Ѕвезда на Витлеем шема и печатени во Родово-Неутрални мотив "И кој ги прифаќа едно такво дете во мое име поздравува мене", со што за голем семејство keepsake и општо чувство на воскресението од внатре.ИНТЕГРИРАНИ МОЛИТВА ПОДАРОК КАРТИЧКА ПАКУВАЊЕ : По купување на една од најпознатите Сентиментални, Унисекс Бебе Подароци за тоа посебно Бебе Туш, Бебе Благослов Партија или само топло, љубезен гест, вие не мора да одат да бараат совршен картичка, бидејќи мислевме дека е премногу и се става на тоа право на подарок кутија со До и Од Формат.Лесно место го вашето име по Од : и Подарок примачите име по Премногу : и ќе се постави со комплетна добро заоблени Бебе Подарок што ќе се негува и се сетив.МОЛИТВА НА КУТИЈА – Може да благодатта небото продолжи и секогаш носат вечен живот на вашите нови скапоцени главата во здравје, радост и духот.Во името Исус, Амин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката