• Новак
MINGMIN-DZ Телескопски Гума Метла домашно Милениче Коса Lint Отстранување Метла Чисто Sweeper Squeegee Нула Наежвам Долго Притисни Метла Sweeper за Чистење на Домот (Боја : Зелена)

MINGMIN-DZ Телескопски Гума Метла домашно Милениче Коса Lint Отстранување Метла Чисто Sweeper Squeegee Нула Наежвам

DEN 1965.60
Производот е достапен

Достапност

Гума Метла домашно Милениче Коса Lint Отстранување Уред Телескопски Влакната Магија Чисти Sweeper Squeegee Нула Наежвам Долго Притисни Broom Feature : Име : Долго Притисни Метла Гума Влакната Sweeper Squeegee Color : Зелена,Црвена,Сина,Yellow Size : како слика show Description : без никаков Напор Понесете - Гума Влакната лесно да се соберат до прав, влакна, хартија инциденти на подови и теписи.Влажна, Сува, Големи или Мали, тоа лесно може да го издржам сето тоа : Кити Отпадоци, домашно Милениче Коса, Храна, Crumbs, Нечистотија и ПОВЕЌЕ.Доволно долго за високи возрасните да се користи, да се спречи од наведнуваат надолу додека убедливо.Отпорност на вода и сува quickly Indoor &Outdoor Use With се изгради во squeegee работ, исто така, погодна да се користат во отворен простор како градината, балкон, патио, гаража да се мијат подот, се исчисти водата или spills, го чисти прозорецот, итн.Предмет на вистинските product Compare детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Сега Бразил, исто така, има брза испорака.Исто така, може да се скрати за деца да се користат со themselves Reuse Како Нови - Лесно да се остане на метла себе чисти од мијат под допрете, прашина или коса ќе биде лесно да се мијат надолу од наежвам и како НОВИ.Едноставно им помогнам на овој прирачник sweeper напред - нејзината ротирачки четки ќе ги укине и издржам до нечистотија и во вградениот dustpan.1 инчи прилагодлива должина одговараат за луѓето во различни висини, за да ги користите.Лесен и Удобен : Тежи помалку од 2 килограми и огради станот за тешко да се постигне места и лесно складирање.Предмет на вистинските product Please оставајќи порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Услужни влакната нежно scrape надолу и топката на косата од теписи, лесно да се соберат на косата на теписи дека вакуум не можеше да се постигне Ажурирани Екстра Долг и Прилагодлива Рачка - 27.Зголемување на 50% ефикасност од нормалните метла и да не пепел или домашно милениче коса летање во воздухот во текот на sweeping Pet Коса Отстранување - Најдобро да се отстрани домашно милениче коса од теписи и килими.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката