• Новак
Косата во Прав, Професионална, Сигурна Лесна Нафта за Контрола на Косата Volumizing Прав Преносни за Бизнис Патување

Косата во Прав, Професионална, Сигурна Лесна Нафта за Контрола на Косата Volumizing Прав Преносни за Бизнис Патување

DEN 227.76
Производот е достапен

Достапност

2 оз(прибл.Погоден за различни прилика како што пред да замине надвор, бизнис патување, запознавање, активности на отворено, на партиите, итн.Спецификација : Предмет Тип : Volumizing Коса Powder Material : Powder Net Содржина : 6g / 0. Компактен И Пренослив : Мал и лесен, лесно да се носат.Безбеден За Употреба : во Ред и деликатна во прав, лесно да се примени, безбедно состојки, благи и не иритирачки, нема штета на косата и скалпот, може да се користат со доверба.Функција : 1.Внимателен Огледало на Корица : огледалото е интимно дизајниран на капакот, па може да се види ефектот на отворено, внимателен и сигурен, да ви донесе олеснување. Усогласување на сунѓерот главата на коренот на косата и нежно притиснете.Како да го Користите : 1. Безбеден За Употреба : во Ред и деликатна во прав, лесно да се примени, безбедно состојки, благи и не иритирачки, нема штета на косата и скалпот, може да се користат со доверба. Косата Volumizing : Тоа може да се направи на косата, целосни и повеќе текстура, погоден за коса на било која должина и боја, и може да се користи како волумен подобрувач за мажите и жените фризури. Нежно се тресат шише и да го отворите капа.Косата Volumizing : Тоа може да се направи на косата, целосни и повеќе текстура, погоден за коса на било која должина и боја, и може да се користи како волумен подобрувач за мажите и жените фризури. Користете ги прстите нежно тријте и месете додека во прав исчезнува и косата е меки.Компактен И Пренослив : Мал и лесен, лесно да се носат. Внимателен Огледало на Корица : огледалото е интимно дизајниран на капакот, па може да се види ефектот на отворено, внимателен и сигурен, да ви донесе олеснување. Лесен За Користење : Усогласување на сунѓерот главата на коренот на косата и нежно притиснете, користете ги прстите нежно тријте и месете додека во прав исчезнува и косата е меки.

Декларирани спецификации

Item Type:
Volumizing Hair Powder
Material:
Powder
Net Content:
6g / 0.2oz(approx.)
Shelf Life:
3 Years
Package List:
1 x Volumizing Hair Powder :

Комплементите на стоката