• Новак
Шарени Ѕид од Тули Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови,Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина 500 Степен Печка Mitts и Potholder,Површината Безбедно за Печењ

Шарени Ѕид од Тули Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови,Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Подарок : Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, за Нова Година,за Роденден, Празници, Денот на Мајката, Housewarming И Водителка Подароци.Size Oven Мит-7.Ние И Ветуваме На Целосна Наплата Ако Не Сте Задоволни Со Производот.Лесен За Чистење : Полиестер, Водоотпорен Материјал И Анти-Scalding Материјал,Кој Е Издржлив,Внатрешните И Надворешните Слоеви Се Направени Од Водоотпорен Материјал, Кој Е Полесно Да Се Чисти.Кога Ќе Грабање Лонци, Тави, Печење Листови, Чинии Супа, Ќе Може Да Се Чувствуваат Безбедно И Удобно.Тоа€s Совршен За Денот на Благодарноста/Божиќ Подарок И Е Најдобриот Избор За Печење Љубовници.Не Грижете Се За Лизгање Или Намалувањето Кога Ќе Земајќи Надвор Жешки Тави.Лесен За Складирање : Секој Со Виси Јамка За Да Се Продавница Во Кабинетот, Скара Или Провизии.Повод : Совршен За Микробранова, Bbq, Готвење, Печење, Бразилецот.И Ние Нема ДА го Стори Тоа Доволно Добро Без ја Вашата Повратна информација.Лесен За Чистење : Рака Мие Само, ДА Не го Користите Кајгана, да се Избегне Изложување на Сонце.2 Парчиња Супер Вредност : Со Шарени Ѕид Од Тули Печатени - Супер Вредност За 2 Компјутери Рерна Mitts И Тенџере На Сопствениците, Вклучувајќи И 1 Рерна Mitts (7.Не Се Лизга Дизајн : Рерна Mitts И Potholder Обезбеди Повеќе Робусни, Здрав, Не Се Лизга Мека Quilted Обвивка При Ракување Со Садови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката