• Новак
Freewell Магнетни Брз Swap Систем 72mm Netural Густина ND8 (3 f-Запира) Камерата Филтер

Freewell Магнетни Брз Swap Систем 72mm Netural Густина ND8 (3 f-Запира) Камерата Филтер

DEN 2399.76
Производот е достапен

Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Многу Важно : во Внатрешноста на црна плик, вие добивате QR код за ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА картичка ве молиме да се види видео пред да започнете да го користите производот.Инсталација : Сега го вклучите вашиот филтер во 2-3 секунди со Freewell Брз Swap Магнетен систем нема повеќе да се провира.Оптичко Стакло : Направени со користење на Висока Дефиниција Премиум Оптичко стакло двојно-страна multicoated Нула хроматска аберација (боја shift).Функција : ND8 (3 f-запира) Неутрален Густина Филтер помага за време на изгрејсонце/зајдисонце, како и додавање на motion blur решение за вашите видео клипови.Она што е Вклучено : Празни Магнетна База Прстен, ND Филтер, Леќа Капа, Микрофибер Крпа за Чистење, Магнетни Тешко Случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката