• Новак
Вода Sprayer, 2 Бои Refillable Пластични Фризерски Спреј Шише Вода Sprayer Салон Берберот Алатка(Зелен)

Вода Sprayer, 2 Бои Refillable Пластични Фризерски Спреј Шише Вода Sprayer Салон Берберот Алатка(Зелен)

DEN 208.56
Производот е достапен

Достапност

Погодна за двете домашна употреба и фризерски салон употреба.Мал и лесен, удобен да се одржи.Спреј предизвика главата ќе спреј фина магла, лесен за употреба.Тоа, исто така, може да се користат за полевање на цвеќиња.Направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, кој е издржлив и практични за долго време се користи.Опис : Единствена млазницата дизајн, кој ќе спреј фина магла, практично да работат.Високо квалитетни пластични материјал, издржлив и практични за долго време се користи.Погодна за двете домашна употреба и фризерски салон употреба.Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, кој е издржлив и практични за долго време се користи. 2. Тоа, исто така, може да се користат за полевање на цвеќиња. 3. Погодна за двете домашна употреба и фризерски салон употреба. 4. Спреј предизвика главата ќе спреј фина магла, лесен за употреба. 5. Мал и лесен, удобен да се одржи.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Фризерски Спреј Шише Материјал : Пластични Боја : Темно Зелена, Бела(Изборен) Пакет Тежина : Околу.180g Пакет се Вклучуваат : 1 x Фризерски Спреј Шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката