• Новак
Conecto - приклучен Кабел - Мрежен Кабел - Ethernet Кабел Црна Црна 2,00 m

Conecto - приклучен Кабел - Мрежен Кабел - Ethernet Кабел Црна Црна 2,00 m

DEN 355.92
Производот е достапен

Достапност

Овој висок квалитет мачка 7 patch кабел со RJ45 конектори е идеален за употреба во приватни мрежи како и вашата компанија вмрежување потреби.Тоа е комбинација сигурен со висок трансфер на податоци го оценувате Smart TV и конзола за игри со DSL рутерот како што беше во вашата компанија снабдување на комплексна инфраструктура.Печ-Кабел со голема технички својства, особено во shield, како и со ebenso извонредна впечатлива атрактивни оптички.Cat7 patch кабел со фреквенција до 600 MHz/Achtadriges кабел со 4 извртени пар (извртени пар)/Core во +/layout според ОВЖС/минлив исхемичен напад 568 B од нас својствени стандард)/ЦЦА – Бакар Диригент AWG 26/7.Мачка 7 patch кабел за употреба во приватниот и Компанија мрежи/поврзува сигурно со висок податоци автопат Smart TV и конзола со DSL Рутер и во вашата компанија снабдување комплексна инфраструктура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката