• Новак
Vaburs iPhone 8 Плус iPhone 7 Плус Случај со Паричник Картичката во Држачот,Врежана Mandala Шема Цвет СТП Кожа 5 Картичка Слотови Потпирачот Shockproof Заштитна прекривачот за iPhone 7/8 П

Vaburs iPhone 8 Плус iPhone 7 Плус Случај со Паричник Картичката во Држачот,Врежана Mandala Шема Цвет СТП Кожа

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

КОМПАТИБИЛНОСТ : Само одговара за i Phone 8 Плус и i Phone 7 Плус 5.5 инчен Дисплеј.ПРАКТИЧНА КАРТА НОСИТЕЛОТ : 5 картичка слотови безбедно држете го вашиот картички и некои пари, без да се земаат паричник надвор.MANDALA ШЕМА ДИЗАЈН : Висок Квалитет на СТП кожа Врежана Mandala Шема Цвет се чувствува помек и се гледа поудобно.ПОТПИРАЧОТ ФУНКЦИЈА : Погоден Потпирач за читање, гледање филмови, пребарувате на web, и Лице-волице Разговор со Пријателите.SHOCKPRROF ЗАШТИТА : Бафер аглите го заштитите вашиот телефон од капки и шокови. 2 во 1 Мултифункционален Телефон Случај со Карта Носителот.Тоа не е само телефон случај, но, исто така, на паричник која може да се одржи картички, и удобен потпирач за гледање филмови или Face Time.Додека заштита на вашиот телефон, тоа е исто така многу практични.Стилски Паричникот Случај со Mandala Шема.Овој телефон случај е отпечатена со mandala шема, која не е само богати со природни стил, но исто така носи совршен допир се чувствуваат.Свежа боја го прави животот поинтересен и младешки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката