• Новак
Bling Кристал Автомобил Телефон Планината со уште Еден Воздушен Пропустливи База 360° Прилагодливи Универзален Мобилен Телефон Држачот за Паркирање на Шофершајбната

Bling Кристал Автомобил Телефон Планината со уште Еден Воздушен Пропустливи База 360° Прилагодливи Универзален

DEN 2020.80
Производот е достапен

Достапност

100% Задоволство Гаранција:Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите. (ве молиме бидете сигурни дека вашата дебелина) уреди .Вие само треба да притиснете на две ПРИТИСНИ копчиња и промена на инсталација насока.2-инчен паметни телефони, како на i Phone X/8/6/6 S/7/7 Плус, Samsung Галакси S9/S9 Плус/S8/S8 Плус/S7, итн.0-инчен до 6.9 инчи (висина * ширина).Најубаво направена од дијаманти, не е лесно да падне.Инструмент-таблата и шофершајбната фиксна седиште назад перница, широк крилја може да се заштити телефонот од гребнатини и држете го телефонот цврсто додека driving Compatible со сите 4.Може да се прилагоди на различни мобилни телефонски големини, универзално погоден за повеќето паметни телефони и GPS уреди.Ве молиме проверете ја големината на вашиот телефон пред да нарачате.Пријавување на неточна информација за производот.Покрај тоа, можете да го замените пропустливи база или гел подлога во секое време колку што е потребно.Направени од високо-квалитетни пластични и врвот одделение и rhinestones, стилски sequin дизајн го прави вашиот автомобил внатрешни работи повеќе убави.Автомобилот телефон носителот лесно може да се прилагоди на агол од 360 степени, што е погодно за вас да се најде идеален агол за да го видите вашиот уред.Лесен за инсталација : база вшмукување чаша може да биде фиксна, само се поправи база вшмукување чаша.Овој автомобил телефон носител е дизајниран за безбедно да го подобри вашето возачко искуство, не само за на табла и шофершајбната, но исто така и за отвори.Користење на опсег, сила и стабилност на телескопски рака да се најде во идеална позиција за вашиот паметен телефон.Полна со високо-квалитетни пенливи дијаманти, пенливо, тоа е многу убава декорација за вашиот автомобил, идеален за луѓе кои сакаат пенливи дијаманти.Големината на телефонот носител е 9.Користење на истата серија на производи во голема мера може да го подобри униформност и естетика на автомобил простор.Ако имате било каков проблем во врска со производот, ве молиме контактирајте го нашиот клиент услуги, ние сме секогаш тука за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката