• Новак
4 Парчиња, Женска Зимска Сатен Наредени Поврзана Пом Beanie Капи Екран Осетлив На Допир Ракавици Сет

4 Парчиња, Женска Зимска Сатен Наредени Поврзана Пом Beanie Капи Екран Осетлив На Допир Ракавици Сет

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Пакет содржина : ќе добиете 2 парчиња на зимата пом капи и 2 пара дебели плетени екран осетлив на допир ракавици, доволни количини и сигурен квалитет може да ве загрее и да ги задоволи вашите различни потреби за различни активности во студена зима.Мека и сигурен : на пом пом beanies се направени на квалитетот на полиестер ткаенини со сатен внатре крпа, на poms се направени од faux крзно и паметен телефон, ракавици се изработени од полиестер материјал, меки и удобни за носење, не е лесно да се деформира или исчезнат, безбеден и сигурен, практичен производи може да ви послужи за долго време.Двете рака мие и во машина за миење се достапни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката