• Новак
PIVBY Птица Гнездо Кутија Lovebird Миленичиња Куќа на Дрво Parakeet Budgie Cockatiel Одгледување Гнездење за Кафези

PIVBY Птица Гнездо Кутија Lovebird Миленичиња Куќа на Дрво Parakeet Budgie Cockatiel Одгледување Гнездење за Кафези

DEN 332.64
Производот е достапен

Достапност

Издржливи Птица вгнездување на кутија направена од сите природни тешко дрво,силна и не се токсични.Ги поттикнува природните одгледување и гнездење однесување во птици.Совршено Место за Вашата Parakeet Да се Одморат и Гнездо.Горниот отвор за лесно чистење и отстранување на постелнина материјали.Parakeets сакаат да седат на Костур Област.Практичен дизајн : Шарки капак за лесно чистење.Дизајниран за budgie,parakeet,lovebirds, parrotlets итн.Големина на 7.9*4.7*4.7 инчен(Извоз 5.5 cm/2.1 инчен)обезбедување атмосфера дома за парење и гнездење парови,Совршен за budgie,parakeet,lovebirds, parrotlets итн.PIVBY Parakeet Гнездо Кутија е совршен избор за вашите птици нова гнездење на самото место.Куќата е направен од природни Кинески parasol дрво (мебел дрво видови), силна и не се токсични Практичен дизајн : Шарки капак за лесно чистење.Дизајниран за budgie,parakeet,lovebirds, parrotlets итн..Ова гнездење кутија е исто така лесно да се чисти и да се одржуваат со лесен пристап до врата.Пакетот вклучува : 1 *Птица Гнездо Кутија(7.9*4.7*4.7 инчен).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката