• Новак
2 Нозе Бел Опал Круг Монета Форма Briolette Фацетирани Рамки 9mm Големина Конектор Синџир Позлатен Сребрен Накит Одлуки Синџир

2 Нозе Бел Опал Круг Монета Форма Briolette Фацетирани Рамки 9mm Големина Конектор Синџир Позлатен Сребрен Накит

DEN 2124.72
Производот е достапен

Достапност

♥здраво на сите купувачот ве молиме да се даде внимание : ние испратите првата слика на секој производ на бела позадина, како на сликата водич.па производ во боја може да се разликуваат.па ние барање за вас, ве молиме проверете 2 слика на секој производ пред касата.благодарение "". ♥скапоцен камен на автентичноста : - сите монистра се направени од природни скапоцен камен.се должи на рачно изработени работа и naturality бисери на некои монистра боја може да се промени од рекламирање на сликата. ♥совршен подарок за неа : - ова е идеален подарок за вашата сестра, ќерка, мајка, сопруга, внука, тетка, најдобар пријател, девојка или себе си!дали таа сака модерен или традиционален накит, shree_narayani има широк избор на белегзии, обетки, белегзии и прстени за да изберете од. ♥сакаме customisation : - поради нашите рачно изработени природата на работата што лесно може да го прилагодите вашиот производ како што треба.ние, исто така, имаат овој скапоцен камен монистра во следнава форма " rondelle, круг топката, круша паѓа, солза капки, срцето капки, фенси форма, монета, коцка кутија, heishi, фацетирани, мазна, грутки собори, чипс, briolettes, овална и сл. ".можете да ја пораката нас ако сакате каква било друга форма во овој скапоцен камен. ♥атрактивни подарок пакување : - shree_narayani накит пристигнува убаво спакуван во подарок кутија, подготвени да задоволство за секоја прилика, вклучувајќи родендени, божиќ, денот на мајката, годишнини, денот на вљубените, свадби, graduations и многу повеќе!поради природни карактеристики на gemrepl2s, секој е уникатен и може да имаат недостатоци, како што се содржини, како и боја варијации.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката