• Новак
Scicalife Магнетна Врата Фати Плакарот Затворачи Latch Мебел Кабинет Вратата се Фати за Дома

Scicalife Магнетна Врата Фати Плакарот Затворачи Latch Мебел Кабинет Вратата се Фати за Дома

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Се спречат или деца од отворање на вратата или фиоки, безбеден и сигурен невидливи врата се заклучува.Тоа може да ги исполни вашите дневни замена потреби.Донесе голема погодност за вашиот живот.Бојата не е лесно да се падне, може да се добро интегрирани во вашиот мебел декорација, практични и убава.Затворање на кабинет вратата цврсто да се каже збогум на прашина лесно.Една исклучителна housewarming подарок за пријатели, тие ќе го тоа.Погодни за употреба во дезинфекција кабинети, кабинети и други места каде што деца и домашни миленици треба да се држат настрана.Description This магнетна врата latch е направен од нерѓосувачки челик, трајни, практичен, лесен и компактен дизајн, многу мали и преносливо, што го прави полесно за вас.исто така одличен подарок за пријатели.Затворање на кабинет вратата цврсто и понудата проштална на прашина лесно.Функција - Боја : .- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.- Големина : 9.50 X2.00 X1.40cm/3.73 X0.79 X0.55in.- или деца од отворање на вратата или фиоки, безбеден и сигурен невидливи врата се заклучува.- Тоа може да ги исполни вашите дневни замена потреби.Донесе голема погодност за вашиот живот.- Бојата не е лесно да се падне, може да се добро интегрирани во вашиот мебел декорација, практичен и убав.- Затворање на кабинет вратата цврсто да се каже збогум на прашина лесно.Една исклучителна housewarming подарок за пријатели, тие ќе го тоа.- Погодни за употреба во дезинфекција кабинети, кабинети и други места каде што деца и домашни миленици треба да се држат настрана.Пакет Including1 x Магнетна врата се фати без завртки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката