• Новак
Make Up Четки Шминка Четка Поставите Руменило Сенката За Очи Eyelash Четка Инкрустирани Циркон Шминка Алатка - (Се Справи Со Боја: A)

Make Up Четки Шминка Четка Поставите Руменило Сенката За Очи Eyelash Четка Инкрустирани Циркон Шминка Алатка -

DEN 1980.00
Производот е достапен

Достапност

Се справи со Боја : А. Број на Парчиња : Комбо.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Количина : 12pcs.Големина : 15.8-19.6 CM.Опис : Item Спецификација : Број на Парчиња : Combo Brush Материјал : Синтетички Hair Quantity : 12pcs Size : 15.8-19.6 CMUsed Со : Blusher Used Со : Concealer Used Со : Око Shadow Used Со : се Користи Со : Множества & Kits Used Со : Bronzer Brush Used Со : Sculpting Brush Used Со : Highlighter Brush Handle Материјал : Wood Item Тип : Шминка Четка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката