• Новак
WENKO Плато en bambou Тера М - Tablette де rangement де salle de bain Capacité: 1.15 l, Bambou, 15 x 7 x 15 cm, naturel

WENKO Плато en bambou Тера М - Tablette де rangement де salle de bain Capacité: 1.15 l, Bambou, 15 x 7 x 15 cm,

DEN 660.00
Производот е достапен

Достапност

Декоративни бања полица за бања, гостин тоалет, и целото домаќинство.За чување на шминка, додатоци, накит, канцелариски материјали и др.Направени од високо-квалитет, отпорни на бамбус, трендовски како брзо обновливите извори на суровини.Пластовидно и може да се комбинира со многу други полици и кутии од Terra бања серија.Димензии (Ш x В x Д) : 15 x 7 x 15 cm.Со високо-квалитетни бања полиците од серија Terra, можете да ја дадете вашата бања топла и природниот амбиент.Тие се совршен придружник за да додадете насочени допир на вашата бања.Толку убави чување на кутии се гарантира да стане вашите лични внатрешни работи, нагласи.На Тера М полица не само што изгледа декоративни, тој исто така ги задржува сите прибор практични за секојдневна благосостојба во бањата и во текот на домаќинството.Тоа е идеален за чување на шминка предмети, накит, канцелариски материјали и така натаму.Особено практична настава : сите полици во Terra бања серија може да бидат поставени на врвот на секоја друга, без никакви проблеми.Атрактивни кутија е направен од висок квалитет на бамбус, која е цврст и издржлив.Материјалот исто така, нуди јасни предности во еколошки аспекти : бамбус е брзо обновливите извори на суровини и е апсолутно тренди.Материјал : бамбус; боја : кафена; димензии (Ш x В x Д) : 15 x 7 x 15 cm; нето тежина : 235 g.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката