• Новак
LZH Бебе Девојки Роденден Специјален Принцеза Чипка Фустани за Партија Свадба Посебен Повод Фустани за Девојки

LZH Бебе Девојки Роденден Специјален Принцеза Чипка Фустани за Партија Свадба Посебен Повод Фустани за Девојки

DEN 2015.76
Производот е достапен

Достапност

Патент затворање.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи вашата прекрасна бебе девојки тело Удобно и Дише Кожата-пријателски.Атрактивен Изглед - Цвет моделот печатење, Мода Везени и газа покритие, Назад Патент дизајн, направи вашето дете изгледа како мал ангел.Симпатична дизајн - најдобар подарок за вашето бебе е Роденден, Име на Ден,Заедница Или Крштевки, Крштевањето, Велигден, е "мора да има" за вашите деца.Повод - Prefect за посебни прилики,Фотографирање Пука, свадба, церемонија, пратилки,роденден, перформанси, одмор, топката матурска, итн.Топло Совети - за Перење тоа одделно за да се избегне боење со чиста вода во обични температури.Не миење со топла вода; Висат да се исуши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката