• Новак
GeYudzsw Автомобил Стакло Електрични Снег Scraper, Електрични Мраз Scraper, Зима Автомобил Шофершајбната Одмрзнување и Deicing Cleaning Tool Deicing Уред

GeYudzsw Автомобил Стакло Електрични Снег Scraper, Електрични Мраз Scraper, Зима Автомобил Шофершајбната Одмрзнување

DEN 285.36
Производот е достапен

Достапност

❄[ЕФИКАСНА DEICING] : Дури и На Дебел Слој На Мраз,Брз, Ефикасен, па Дури И Мраз Отстранување , Ефикасно Решение Кое Бара Малку под Притисок При Стружење Мраз. ❄[НЕ му НАШТЕТИ НА СТАКЛО] : Снегот Scraper Направени Од Специјални Пластични Компоненти.Погоден За Отстранување На Снегот И Мразот На Прозорецот Стакло На Сите Модели, И Ќе Не Гребење Стакло. ❄[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] : Можете Да во Суштина се Движи Наоколу И Околу Во Било кој Начин Да се Елиминира Дополнителни Снегот Од Вашето Возило. ❄[КУТИЈА СОДРЖИНА] : Електричен Прозорец Нула, Заштитна Капа, Полнач, Ротирачки Отстранување Диск.Големина : 12.4x13.3x11cm. ❄[ ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА] : Ако Имате Било каква Употреба Прашања По Приемот На Стоката,ве Молиме Контактирајте со Нас,Ние Ќе ви Одговори На Вас Како е Можно поскоро. ❤❤Добредојдовте на Ge Yudzsw продавница❤❤Тука ќе ви обезбеди со најголем број на задоволително шопинг искуство Стока : Автомобилската стакло електрични снег scraper на Производот : Дури и на дебел слој на мраз, тоа може брзо, ефикасно и рамномерно де-шлаг, и тоа е ефикасно решение со низок притисок при стружење мраз.Направени од специјални пластични делови, тоа е погоден за отстранување на мраз и снег на прозорецот стакло на сите модели без гребење стакло.Материјал : ABS Големина : 12.4x13.3x11cm.наплаќа Пакетот вклучува : електрична снег scraper, заштитна капа, полнач ❤ Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте ме, ви благодариме за доаѓање! ! !.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката