• Новак
AUXQ LC3511 LC3513 Компатибилни, Мастило Патрон за Замена, се Вклопува со MFC-J690DW MFC-J890dw DCP-J572DW MFC-J491DW Печатач 2 Прилагодете

AUXQ LC3511 LC3513 Компатибилни, Мастило Патрон за Замена, се Вклопува со MFC-J690DW MFC-J890dw DCP-J572DW MFC-J491DW

DEN 2614.32
Производот е достапен

Достапност

◆Одлично Компатибилност : За Брат MFC-J690 DW MFC-J890dw DCP-J572 DW MFC-J491 DW. ◆Компатибилни, Мастило Касети : LC3511 BK LC3511 C LC3511 M LC3511 Y ,LC3513 BK LC3513 C LC3513 M LC3513 Y, Мастило Волумен : Црна : 20ml,боја : 15ml. ◆Најнов Чип : Нашата мастило касети се опремени со најновите чип за да се обезбеди точни мастило ниво за следење и да се воспостави стабилна врска со печатење за оптимално принтери компатибилност. ◆Високата цена перформанси : Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, тогаш може да бидат сигурни да го користите овој производ.Станува збор за непречено и светли бои.Тоа ќе ви донесе неочекувани трошоци намалување изненадувања додека доживува одличен квалитет на печатење. ◆По-Продажбата на Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, како е можно поскоро.Ние гарантираме за да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. 1.Ве молиме потврдете го ПЕЧАТАЧ МОДЕЛ пред цел.За Брат MFC-J690 DW MFC-J890dw DCP-J572 DW MFC-J491 DW2.нашите предности : ★ги Зачувате Вашите Трошоци : Нашата мастило касети обезбеди повеќе страници по прифатлива цена.★Одлични Перформанси : Мазна мастило без затнување.Не Smudges.Печати текстови и слики за јасна и светла.★Совршен Commpatibility : Нашата мастило касети употреба на најновите паметни чипови.Признавање без проблеми.3.Инструкции за употреба★Отстранете го поклопецот внимателно пред да ја инсталирате.★Се повлече од пластични печат внимателно пред да ја инсталирате.★Вметнете ја кертриџ во својата точна слот.Ве молиме бидете сигурни да го вметнете кертриџ ЦВРСТО во отворот со некои сила.★Кликнете "OK" ако печатач покажува порака како на пример "НЕМА МАСТИЛО"или"Не-Оригиналот".4.Време на испорака : 10-15 работни дена,производителите продаваат директно.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно да ни e-mail,ние ќе ви обезбедиме со 100% ▲Топло Совети : ве Молиме потврдете го вашиот Печатач Модел пред ставање ред.Бидете сигурни дека вашиот печатач користи овој мастило кертриџ , не други мастило касети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката