• Новак
LWZ Мраз Стружење, Снег Четка, одмрзнување (3 во 1) Лесно да се Соберат, Стигнале Справи со Ротирачки Снег Четка, Погоден за автомобил Шофершајбната, Прозорец и покриво?

LWZ Мраз Стружење, Снег Четка, одмрзнување (3 во 1) Лесно да се Соберат, Стигнале Справи со Ротирачки Снег Четка,

DEN 856.80
Производот е достапен

Достапност

⛄Ротирачка четка глава : копчето од типот на ротирачка четка главата е дизајниран за лесно да ги отстраните снегот во мртвите агли, што е погодно за виткање и брзо складирање. ⛄Стигнале метал пол : Ротирачки телескопски и задебелена метал пол, должина прилагодување е поудобно, заклучување е фиксна повеќе цврсто, така што ќе може да го исчистите снегот широко и брзо. ⛄Лесно да се соберат : Со монтажни вратило дизајн, овој автомобил снег четка може да се подели на 3 дела (рачка, четка главата, мраз scraper).Лесно да се соберат, употреба, расклопување, продавница, и ги носите. ⛄Удобно рака чувство : опремени со дебели, удобно и топло ЕВА пена, дршката е не се лизга и мека, која може да се задржи вашите раце подалеку од ладното време.Тоа е лесно да се работи и контрола дури и ако се носат ракавици. ⛄Анти-нула снег четка : Вклучувајќи мраз scraper со вилиците, се користи за да се отстрани мразот и снегот, дебели слоевит влакната снег четка може да се отстрани дебел снег, scraper четка може лесно да се отстрани за мраз и вода без гребење на вашиот автомобил. [Име на производ] : Возило-монтирани три-во-едно снег отстранување лопата[Производ во боја] : сина, жолта.[Производ големина] : за 24*11*64 CM[Производ телескопски должина] : за 16 CM[Производ материјал] : железо ПВЦ цевка PP[Производ нето тежина] : за 560g[Производ бруто тежина] : за 578g[пакувањето на Производот] : хартија кутија[Пакување големина] : за 13.5*7*34cm[Соодветни модели] : Општа намена[Производ користите] : снег отстранување, расчистување на мраз, одмрзнување[карактеристики на Производот] : стигнале, 360-степен ротација, кој се одвојува, не го оштети бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката