• Новак
NDKMEHFOJ Музика Clef Перење Забавува Кошеви Водоотпорен Валкана Облека Sorter Свитлива Мека Рачка Цветен за Дома Монтажни Загради

NDKMEHFOJ Музика Clef Перење Забавува Кошеви Водоотпорен Валкана Облека Sorter Свитлива Мека Рачка Цветен за Дома

DEN 623.52
Производот е достапен

Достапност

{Постабилна И Издржливи} : внатрешноста на кошница е фиксна со загради, задебелена дното, постабилна и издржливи. {Водоотпорен} : Направен од ПВЦ водоотпорен, повеќе применливи прилики, тоа може да биде ставен во бањата. {Свитлива} : Оваа кошница може да биде укината и наведнат да ги собере во внатрешноста било плакарот или помеѓу било мебел дома. {Против} : Создаден за да биде лесна со меки рачки за лесно да се носат, и трајни производи за честа употреба во вашата спална соба, перење соба или бања. {Стилски Печатење} : Тоа исто така може да биде дома декорација за вашиот дом.Мека рачка,задебелена дното.И внатрешноста на кошница е фиксна со заградата за подобрување на неговата стабилност.Кошница е направен да се свитка и се наведнуваат едноставно и чување на лесно во мали области и без деформација по виткање.На стилски забавува исто така се збогати вашиот дом живот,ќе бидат подготвени да stow далеку валкана облека за овој колоритен кошница.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката