• Новак
4 Парчиња Водат Џерси Turban Глава Заврши Косата со Шамија Headband Солидна Боја Ултра Мека Екстра Долг Дише Главата Бендот се Врзуваат за Жени

4 Парчиња Водат Џерси Turban Глава Заврши Косата со Шамија Headband Солидна Боја Ултра Мека Екстра Долг Дише Главата

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

Пакет : ќе добиете 4 парчиња глава заврши марами во различни бои ,Тие можат да се применат како turban, шамија и shawl, sutiable за различни стилови на косата и обезбедување на соодветен стил.Големина информации : 71 x 31.5 инчи/ 180 x 80 cm.Мека, влага wicking, дише и удобно, и погодна за сите сезони.Квалитет на материјалот : овие солидна боја главата обвива се направени од полиестер, мека на допир, дише и кожа-пријателски, еластичен и лесни, може да го апсорбира потта и вода брзо, има убав воздух пропустливост, ви нудат удобно носење искуство.Погоден за фризура : Ова headwraps е многу лесно да се носат,погоден за завиткани плетенки, долга коса, dreadlocks, locs & кутија плетенки, висока ponytails или бухти.Широк прилики : Овие turbans се модни додатоци за жени и девојки.Тие може да се користи главата заврши шамија, секојдневно глава заврши, мода шамија.Тие, исто така може да се примени како подароци за вашата мајка, сестра или блиски пријатели на роденден или Божиќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката