• Новак
BESPORTBLE 2 парчиња Goblet Рек Вино Чаша Шампањ Купот на Закачалки Рек Држачот за Чаши Првенство се Залагаме за Домашен Бар (Сребро) Партија Декорација

BESPORTBLE 2 парчиња Goblet Рек Вино Чаша Шампањ Купот на Закачалки Рек Држачот за Чаши Првенство се Залагаме за

DEN 386.40
Производот е достапен

Достапност

Ова вино решетката може да ги чувате вашите вино стакло stably и е лесно достапен кога е потребно.исто така на повеќето елегантен и префинет декорација.Класичен и стилски дизајн, безбедно место на вино очила за да се избегне паѓање или оштетување.за прикажување на вашите стаклена чаша, дизајн за вино љубовник.На чаша со вино носителот може да се користи за дома, канцеларија, ресторан, клуб, бар, забава, итн.Опис Оваа точка е стакло првенство рек носителот, кои се направени од издржлив метал и обложено со.Погоден за организирање на вино и шампањ стакло чаши, за дома, барови и ресторани итн.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : метал и обложено со.- Големина : 35x11x6cm/ 13. 77 x 4. 33 x 2. 36 инчи.- На чаша со вино носителот може да се користи за дома, канцеларија, ресторан, клуб, бар, забава, итн.- исто така на повеќето елегантен и префинет декорација.- Ова вино решетката може да ги чувате вашите вино стакло stably и е лесно достапен кога е потребно.- Класичен и стилски дизајн, безбедно место на вино очила за да се избегне паѓање или оштетување.- за прикажување на вашите стаклена чаша, дизајн за вино љубовник.Пакет Including2 x Goblet Решетката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката