• Новак
Luv Betsey Charli Полна Големина Ранец со Отстранлив Торбичка Виножито Една Големина

Luv Betsey Charli Полна Големина Ранец со Отстранлив Торбичка Виножито Една Големина

DEN 1042.56
Производот е достапен

Достапност

Тебе Luv Betsey® quilted ранец направени од синтетички СТП со врежани бренд лого плакета декорација на фронтот.Топ сметководствена се справи и двојна прилагодливи рамо ремени.Пред надворешноста се лизга џеб.Патент затворање на главната преграда.Полиестер наредени внатрешни карактеристики еден zip џеб и се лизга џеб.За појавување на додатоци торбичка вклучени.Увезени.Мерења : Ширината на Дното : 11 во Средната Ширина : 11 во Врвот Ширина : 7 во Длабочина : 4 во Висина : 13 1⁄2 во Рака Должина : 29 во Рака се Откажат : 14 во Справи со Должина : 8 1⁄2 во Справи со Пад : 3 во Тежина : 1 lb 7 мл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката