• Новак
Entatial 1080P Проектор, Проектор Црна Погодно Мини за Отворено за Партија за Песна за домашно Кино(#1)

Entatial 1080P Проектор, Проектор Црна Погодно Мини за Отворено за Партија за Песна за домашно Кино(1)

DEN 1408.56
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Може да се чита У диск, мобилни хард диск, high‑definition интерфејс поврзан со компјутер, мемориска картичка, за AV поврзани со DVD, set‑top box.Поддршка на повеќе од 20 јазици како англиски и Кинески.Поддршка за 1080 P резолуција.Мали димензии, лесен за складирање и за носење.Погоден за лица, отворен, домашно кино, песна, итн.Функција : 1. Може да се чита У диск, мобилни хард диск, high‑definition интерфејс поврзан со компјутер, мемориска картичка, за AV поврзани со DVD, set‑top box.2. Мали димензии, лесен за складирање и за носење.3. Поддршка за 1080 P резолуција.4. Погоден за лица, отворен, домашно кино, песна, итн.5. Поддршка на повеќе од 20 јазици како англиски и Кинески.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Мини Дома Projector Material : ABSColor : black Weight : Прибл. 508g Light код тип : LEDPowerless резолуција : 320x240 Contrast сооднос : 800 : 1 Projection далечина : за 1.07-3.5 M/3.5-11.5 ft Aspect сооднос : 4 : 3/16 : 9 Colour : 16.7 MProjected големина на слика : 30-100 inches Support резолуција : 1920x1080 Remote контрола на батеријата параметри : CR2025(не е вклучен батеријата)на Текст терминал : 12 V 2 A напојување, за AV/high-definition интерфејс/мемориската картичка/USBMenu јазик : македонски, Кинески и повеќе од 20 languages For AV/IP видео внесување : поддршка за PAL, за NTSC формат Пакет Листата : 1 x Projector1 x Instruction1 x Моќ supply1 x Далечински control1 x За AV кабел.

Декларирани спецификации

Condition:
100% brand new
Item type:
 Mini Home Projector
Material:
ABS
Color:
black
Weight:
Approx. 508g
Light source type:
LED
Powerless resolution:
320x240
Contrast ratio:
800
Projection distance:
about 1.07-3.5M/3.5-11.5ft
Aspect ratio:
4
Colour:
16.7M
Projected image size:
30-100 inches
Support resolution:
1920x1080
Remote control battery parameters:
CR2025(not included battery)
Input terminal:
12V 2A power supply, for AV/high-definition interface/memory card/USB
Menu language:
English, Chinese and more than 20 languages
For AV/IP video input:
support for PAL, for NTSC format
Package List:
1 x Projector :
1 x Instruction :
1 x Power supply :
1 x Remote control :
1 x For AV cable :

Комплементите на стоката