• Новак
Бања Кабинет, Дрвени Складирање Кабинет, Дома Кат Кабинет со 2 Врати и 2 Отворени Полици, Медицина Кабинет, Слободни Стои Висок Тенок Кабинет, Висок Сјај Бела

Бања Кабинет, Дрвени Складирање Кабинет, Дома Кат Кабинет со 2 Врати и 2 Отворени Полици, Медицина Кабинет, Слободни

DEN 1394.40
Производот е достапен

Достапност

Со оваа бања кабинет, можете да креирате и оптимално користење на дополнителен простор за складирање во бањата.Чисти линии и елегантен дизајн го прават тоа се вклопуваат во вашата бања совршено.Нашите шик бања кабинет е направен на квалитетот на одборот, што го прави здрав и стабилен.Високи кабинет има 4 полици со врати и 2 отворени полици, нудат различни опции за складирање и пространа простор за складирање за вас за зачувување на објекти во вашата бања.Шкафот е лесно да се чистат со влажна крпа.Оваа складирање кабинетот, исто така, е лесно да се соберат со вклучена монтажа материјали.Боја : Висок сјај white Material : Chipboard Overall димензии : 12.6 x 10" x 74.8" (W x D x H)Вклучува 4 полици со врати и 2 отворете shelves Assembly е потребно : Yes WARNING : Со цел да се спречи превртување, овој производ мора да се користи со ѕидот прилог уред е предвидено.".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката