• Новак
Спорт Заштитни Случај и Бендови Компатибилен со Apple Види 42mm 44mm 45mm, Двојна Боја Солиден Целосно Покривање Оклоп со Рака за iWatch SE Серија 7 6 5 4 3 2 1, Мажи Жени Smartwatch Браник

Спорт Заштитни Случај и Бендови Компатибилен со Apple Види 42mm 44mm 45mm, Двојна Боја Солиден Целосно Покривање

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Е применливо види големина : спорт види бендови случај компатибилен за Apple Види 42mm 44mm 45mm, Серија 7, Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1. Новиот дизајн : Оваа сите-во-едно smart watch има ред и јасна линија текстура.На рака и случајот се состои од два видови на материјали, кои не само што се гарантира меки и удобни носи искуство од рака.Тоа, исто така, гарантира дека се види случај има доволно сила за да се обезбеди подобра заштита за вашиот види.Лесен за користење : За да се види е многу лесен за инсталација и отстранување, како и големината на рака може да се прилагоди по волја.Двоен-дупка за врвка за дизајн има добра пропустливост на воздух, и нерѓосувачки челик двојно тока е посигурно да се носат.Мулти-сцена користете ја : На рака и случајот се дизајнирани во две бои, и различни колокации имаат различни стилови.Погоден за спорт, маратон, велосипедизам, одење, рекреација и други прилики.Клиенти Услуга : Ако имате било какви прашања со smartwatch рака, ве молиме не двоумете се да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме со повеќето задоволителна услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката