• Новак
CHGZ Li-ion Батерија Компатибилен со Професионална 105 Дамаск, Професионални 105CLB, Професионални 105EM, Професионални 105GCB, Професионални 105GMT, Професионални 105ZAF

CHGZ Li-ion Батерија Компатибилен со Професионална 105 Дамаск, Професионални 105CLB, Професионални 105EM, Професионални

DEN 367.20
Производот е достапен

Достапност

Батерија Тип : Li-ion, Volts : 3.7 V, Капацитет : 830m Ah / 3.07 Пот.Големина : 38.02 x 38.00 x 5.65 mm, Тежина : 43g.Сосема Нов и Висок Квалитет на Замена на Батеријата. 14-дневниот Гаранција за Парите Назад и 12 месеци Гаранција.E-Mail Услуга Во Рок Од 24 Часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката