• Новак
RiteAV LGX Стапало ST Адаптер Панел, 8 Порти, Натоварена w/8 ST Симплекс Multimode Адаптери, Црна

RiteAV LGX Стапало ST Адаптер Панел, 8 Порти, Натоварена w/8 ST Симплекс Multimode Адаптери, Црна

DEN 519.36
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Вклучува 8 адаптери.Брз Областа Раскинување.Брзо Распоредување.Едноставна Инсталација/Отстранување.Дизајн обезбедува безбедна одговара.Rite AV е LGX Компатибилен ST Симплекс Multimode Влакна Адаптер Панел е преполн со 8 x ST Симплекс Multimode Адаптери, обезбедување на врски за 8 ST џемпери.Панелот може да се користи како поминуваат преку или да се поврзете ST собранија заедно.Обезбедува поедноставен метод на рутирање кола со уреден изглед.Дизајнирани за Брз Областа Престанок, кој заштедува време и пари.Изграден да се вклопуваат празно панели и управување со планината куќишта.Црна прав обложен челик изградба.Доживотна Гаранција.Исто така достапен и на LC, SC, ВАЛУТНА и MPO конфигурации. 100% Тестирани и Одобрени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката