• Новак
GW Случај за Галакси A20 / A30 Спојувалка за Каиш Holster Потпирачот Шок Доказ Телефон Случај [Вграден Екран Заштитник] Компатибилен за Samsung Галакси A20/A30/A205U Случаи - Жешка Ро

GW Случај за Галакси A20 / A30 Спојувалка за Каиш Holster Потпирачот Шок Доказ Телефон Случај [Вграден Екран Заштитник]

DEN 287.52
Производот е достапен

Достапност

Изграден на висока-квалитет поликарбонат и TPU материјал со ув на кожата мазна заврши со Holster За Samsung Галакси A20/A30/A205 U / СМ-A102 V / СМ-A102 U.Прецизни cutouts.Целосен пристап до сите порти и копчиња, Целосна Покриеност Заштита.Вграден Екран Заштитник.Однапред Двоен Слој за Заштита : Внатрешна силикони за апсорбирање на шок апсорпција во комбинација со тврд поликарбонат тешко школка за да го издржат удари и капки.Пристаништето се Покријат за да се спречи прашина и остатоци, Достапни за сите копчиња и функции.Токму намали и да се вклопуваат.Премиум Квалитет - Производ Поддржан Од 30 Дена Satisfication Гаранција] Ние сме толку сигурни во квалитетот и трајност на нашите производи кои што стојат зад нив, 100% со 30 Ден Гаранција. 【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси A20/A30/A205 U Само.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката