• Новак
YUMEBLTD Сина Мермер Шема Рерна Мит и Тенџере Носителот, Фурна Ракавици Отпорност на Топлина за Кујната Готвење Печење СКАРА Бразилецот

YUMEBLTD Сина Мермер Шема Рерна Мит и Тенџере Носителот, Фурна Ракавици Отпорност на Топлина за Кујната Готвење

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Големина : Рерна Мит : 11x5.7in/28x14.5cm, Штип Носител : 8x8in/20.5x20.5cm, Одговара За Било која Страна.На Ракавица Е Одговорен за Земе Печење Послужавник или Леано Железо Skillet, Тенџере Носител Е Должност за Подигнете ја.Сигурна и Стабилна, Совршена Комбинација.Траен Материјал : Секое Парче Е Направена Со Флексибилни,Направени Од Водоотпорен Полиестер Ткаенини,Што Ги Прави Идеални За Движење Или Задржување Жешки Тави, Чинии, Садови Или Dishware.Не Сте Далеку Од Пареа Scald, Обезбедување На Топол И Мек Зафат За Вашиот Дом Или Ресторани Печење.Висок Квалитет : Рерна Мит И Тенџере Носителот Се Направени На Три Слоеви На Дише Ткаенина, Анти-Scald Памук И Водоотпорен Материјал.Тоа Е Топлинско-Изолациски, Водоотпорен И Лесно Да Се Чисти.Кои Имаат Виси Циклус Кој Ви Овозможува Да Кука Во Близина На Вашата Фурна За Лесни За Складирање.Никогаш Не Грижи Се, За Да Не Може Да Се Најде На Вашиот Mitts Повторно Кога Ќе Им Треба!.Уникатен Дизајн : Персоналните рерна mitts и Тенџере Носителот во стилски шема да те направи уникатен; одличен подарок за Божиќ, празници, Денот на Мајката, вечера забави, родендени, водителка, housewarming и готвач, кој сака готвење.Гаранција од магична-продавница : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката