• Новак
ISPINNER 12pcs 4 Инчен Нерѓосувачки Челик Прилагодливи 78-102mm Големина Опсег Црв Опрема Црево Стегач, Гориво Линија Стегач за Водовод, Автомобилската и Механички Апликациј

ISPINNER 12pcs 4 Инчен Нерѓосувачки Челик Прилагодливи 78-102mm Големина Опсег Црв Опрема Црево Стегач, Гориво

DEN 1408.80
Производот е достапен

Достапност

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Сите црево стеги вклучувајќи бендот и завртки се направени на 304 нерѓосувачки челик.Тие имаат високи перформанси корозија и киселина отпор.Цврсти и издржливи.Кога се инсталира на цевка, ќе нема повеќе да се грижите за нив rusting и кршење. 【ГОЛЕМИНА & КОЛИЧЕСТВО】Овие црв опрема црево стеги се флексибилни и нодуларен со широк прилагодлива големина опсег за црево надворешен дијаметар 78-102mm.Вкупно 12pcs. 【МЕНГЕМЕ ДИЗАЈН】Црв опрема е наменета да се прилагодливи во големина за да се обезбеди неговите работни перформанси, спречување на гасоводот истекување и има совршена печат без оштетување на цревото. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】 Стеги се користи во обезбедување на црева, цевки, кабли, цевки, гориво линии итн.Многу погодна за внатрешна и надворешна автомобили, индустрија, бродови/бродови, штитови, домаќинствата, итн. 【ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ И ПАРИ】Ако не сакате да ги остави во нивните оригинални место, тоа може да се употребуваат и рециклираат бидејќи високо-квалитетни материјали кои ќе им дозволи да се работи за долго време. 【Спецификации】● Материјал - Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик ● Боја - Црна● Големина - 4 Инчи.Одговара за црево надворешен дијаметар 78-102mm. ● Црево стегач ширина - 12mm● Количество - 12pcs【Главните Карактеристики】Сите црево стеги вклучувајќи бендот, домување и завртка се направени од не ' рѓосувачки челик.Високи перформанси на отпорност на корозија и киселина отпор.Црв опрема дизајн постигнува димензионални прилагодливи за да се осигура нејзината работа перформанси и спречување на цевка протекување.【Широка Примена】Стеги се користи во обезбедување на црева, цевки, кабел, цевки, гориво линии итн.Совршена да се применуваат во автомобилската, индустријата, брод/морски, штит, апарати за домаќинство итн.двете затворен и отворен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката