• Новак
YOUXOU Проектор, Мали Преносни Home Office Наставата Проектор, High-Definition 1080p Стерео Опкружувачки Проектор, Поддржуваат Различни видови на Опрема.

YOUXOU Проектор, Мали Преносни Home Office Наставата Проектор, High-Definition 1080p Стерео Опкружувачки Проектор,

DEN 6827.52
Производот е достапен

Достапност

Тоа е вашиот мини high-definition мобилни театар, поддршка на 1920*1080p физички HD резолуција директни проекција, целосно враќање на аудио и видео ефекти, и доживување извонредно филм-гледање искуство.Нашата услуга : Ако најдете било какви проблеми со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.1*18cm(производ големина е рачно мери, не може да биде грешка на 1-3cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Моќен чипови, висока-перформанси процесори, мазна и не-stuttering, да ги задоволат вашите разновидна забава потреби.Нека ви донесе вистинско визуелно уживање кога се собирате со пријателите, гледање филмови, слушање на концерти, и reuniting со вашето семејство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката