• Новак
Добра Вест за Утеха и Радост Матрицата - Обновливи Stencils за Сликарство - Креирајте DIY Добра Вест за Утеха и Радост Занаети и Проекти

Добра Вест за Утеха и Радост Матрицата - Обновливи Stencils за Сликарство - Креирајте DIY Добра Вест за Утеха и

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Добра вест за утеха и радост матрицата нуди совршен дизајн, без разлика дали ќе се декорирање на вашиот дом, вашата канцеларија, вашиот училница, или друг вид на местото на случувањето.Сите што е потребно да се добие вашиот одмор матрицата на е да се обезбеди матрицата, потоа наслика вашиот одмор ремек-дело со внимание.Дали верувате во Божиќ чуда или Дедо Мраз?Е Божиќ најубавото време од годината, времето од годината кога сте навистина да ги споделите со лабава со вашиот печење и декорирање и општи празнична природата?Уште поважно, дали ќе DIY вид на човек?Ако е така, тогаш ќе ви се љубовта нашиот прекрасен добра вест за утеха и радост матрицата, кој носи DIY во вашиот одмор украсување во сосема нов начин.Всушност, тоа ќе изгледа толку добро, луѓето ќе се зборува за тоа.Заеднички користи вклучуваат ѕид украси, мебел, дрво знаци, и облека, но можностите се неограничени.Вистинските димензии на матрицата графички се околу 10% помал од лист.Оваа добра вест за утеха и радост матрицата е 100% произведено во САД од страна на една мала, семејна сопственост бизнис.Ако може да се сликам, шансите се дека може да матрицата тоа!.Најпрво, да бидат сигурни дека ќе го добиете вистинскиот боја за медиум на кој ќе се слика во бои кои ќе го направат вашиот одмор оркестарот поп.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката