• Новак
Smartwatch за Жените, Фитнес Тракер се Види со 24 Спортски Режими на отчукувањата на Срцето Бп О2 Следи IP67 Водоотпорен Активност Tracker Pedometer Стоперката Часовници Компатиби?

Smartwatch за Жените, Фитнес Тракер се Види со 24 Спортски Режими на отчукувањата на Срцето Бп О2 Следи IP67 Водоотпорен

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

♥【Отчукувањата на срцето Следи & Спиење Tracker】 Фитнес тракер види го следи вашето реално време отчукувањата на срцето автоматски, и да ви помогне да се разбере вашиот отчукувањата на срцето трендови подобро.Двете smart watch за жените & Q10 види бенд спаси 8. ♥【Богата Бира & Кориснички Види Лицето】Оваа 1.Им овозможува да ги пратите на различни реално време на податоци за време на вежбање, обезбеди референтни податоци за вашата дневна здравје анализа и подобрување.Спиење tracker се обезбеди сеопфатна анализа на вашиот сон квалитет (длабок сон,светлина сон и спиење вкупно време) да ви помогне да развијат поздрав животен стил.) известувања.28 инчи поголем екран во боја жените smartwatch со повисока 240*240 пиксели, нуди можност за одличен квалитет на сликата, на целосен екран на допир операција дизајн носи подобра употреба искуство. ♥【НЕ може да Остварувате или да Одговарате на Повици & 24 Спортски Режими】Оваа 2022 Новата Класична Smart Watch за Жените не може да остварувате или да одговарате на повиците, Но ние имаме зголемена различни видови на спортски режим, кој траги Пливање, Гимнастика, Одење, Трчање, неблагодарна Работа, Велосипед, Јога, Јаже скокнеш, Тенис, Пинг-Понг, Бадминтон,Кошарка, се Врти Велосипедизам, Седат Прозорци, Пловењето, итн.По 2,5 часа на полнење, нашиот фитнес smart watch може да се користи до 5-7 дена и времето на мирување за 23 дена.♥【Smart Здравје Асистент】На smartwatch ќе ве извести кога ќе примите СМС/СНС (Facebook, Twitter, Instagram, Whats App, Skype, итн.Исто така Sedentary Потсетник, Аларм, stopwatch (Стоперка), Remote Камера, Музика Контрола, се Најде Уред, Физиолошки Циклус итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката