• Новак
RiteAV - (3 Банда 15A Штекер Мрежа-Четка 2 HDMI Coax Композитен Видео Ѕид Плоча

RiteAV - (3 Банда 15A Штекер Мрежа-Четка 2 HDMI Coax Композитен Видео Ѕид Плоча

DEN 718.80
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Алатка-помалку конекција.Само приклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта.Ѕид плоча изгледа исто на предната и задната (женски женски).Одговара на стандарден излез кутии и низок напон монтажа голема заграда.Приклучоци во плочи се отстранува за идни надградби.Висок квалитет на објектот.Завртки вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката