• Новак
3-Прстен Албум 12X12-, Pk 1 Photoalbum

3-Прстен Албум 12X12-, Pk 1 Photoalbum

DEN 1913.76
Производот е достапен

Достапност

3-Прстен Албум 12"X12" Фото албум страници за 3 прстен врзивно дома essentials премиер фото албум Фото албуми книга Фото книга албум.Идеален албум за задржување на сите вашиот бележник страници, слики и повеќе 3 прстен албум 3 прстен врзивно чувар Фото албум страници за 3 прстен врзивно 3 прстен слика врзивно средство.Архивскиот квалитет.Класичен 3-Прстен Албум 12"X12"-, Pk 1, 3-Прстен Албум 12"X12" Scrapbooking : Хартија Занаети Албуми : -Класичен 3 Прстен Албум.Идеален албум за задржување на сите вашиот бележник страници, фотографии и многу повеќе!Овој пакет содржи еден 13x15x3 инчен 3-прстен албум со пет 12x12 инчен страница заштитници.Слободни.Архивскиот квалитет.Доаѓа во различни бои.Секој се продава одделно.Увезени.Објектот Должина : 2.7 Item Width : 13.7 Item Height : 15.4 Item Weight : 2.6 Package Length : N/A Package Width : N/A Package Height : N/A Package Weight : .

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката