• Новак
xigua Акварел Пингвин Група Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање Корпа за Организатор Играчки, Перница 20 D x 14 H

xigua Акварел Пингвин Група Складирање Кошница | крупните Платно Забавува Кошница со Рачки бебе соба за Складирање

DEN 2169.60
Производот е достапен

Достапност

Платно.Увезени. 【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња;декоративни складирање корпа за Домашна Канцеларија расадник Плакарот организаторот. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】надвор од ткаенина кошница се направени од издржлив платно; неговите дното е релативно голем и умерени во висина, па тоа е стабилно да застане и може да се здипли за складирање кога не е во употреба.Внатрешната обвивка е направен од 300 DPE водоотпорен материјал, кој може да се користи како валкана облека кошница; тоа е лесно за чистење, само избришете ја со влажна сунѓер или влажна крпа. 【АТРАКТИВНИ & МОДЕРЕН ДИЗАЈН】надворешниот материјал е дизајниран со персоналните шема.Кошница не е само домаќинство потребата да им помогне на вас со вашата домашна организација на проектот, но исто така може да се користи како убава декорација. 【ЗДРАВ ЈАЖЕ се СПРАВИ со】складирање кошница доаѓа со две јаже рачки за лесен пристап и за преносливост,јаже рачки за лесно слајд и да се повлече од полиците или плакарот,Тие се во прилог со метални grommets до кошница и се справува со себе се направени од мек памук јаже. 【МУЛТИ-ЦЕЛ】Нашите складирање бин Поголеми отколку повеќето складирање кошеви на пазарот.Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки.Списокот е бескраен.Одлична за бебе соба, детска соба, playroom, занает соба, бања,бебе подарок, кујна и плакарот организација итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката