• Новак
Крпа Куки за Бањи,Брусен Никел Крпа Кука за Кујна, Бања,Нерѓосувачки Челик SUS304 Грб Кука,Тешки Двојно Крпи Носителот Куки за Бесење Крпи,Палта,сунѓери,Ѕид,2 Пакет

Крпа Куки за Бањи,Брусен Никел Крпа Кука за Кујна, Бања,Нерѓосувачки Челик SUS304 Грб Кука,Тешки Двојно Крпи Носителот

DEN 455.76
Производот е достапен

Достапност

【Супер Лесно да се инсталира】На брусен никел Крпа Куките се многу лесно да се инсталира и да дојде со сите хардверски завртка додатоци.Со детално упатство за инсталација, бања пешкир кука е лесно доволно за да биде инсталиран од страна на себе си без стручна инсталерот.Сите додатоци се вклучени, како и една инструкција да се однесуваат.На работа може да биде направено во рок од неколку минути.На шрафовите се скриени и многу погоден за бања.АНТИ - ' РЃА : крпа носителот на бањата е направен од метал SUS304 тип висок квалитет, од нерѓосувачки челик, додаде со 18/10 хром/никел содржина, корозија-отпорни, тешки-должност, и никогаш не рѓа. 4 заштитни слоеви се додаде за да се нерѓосувачки челик SUS304 да се направи тоа се повеќе издржливи, поцврст, повеќе рѓа-доказ и мазна, без остри рабови.Погоден за влажна средина, како што се бања и кујна. 【Здрав и Двојно Куки Дизајн】ѕидот-монтирани бања куки за крпи можат да бидат цврсто поврзани и имаат посилна товарот капацитет.Овој грб куки за ѕид може да висат палта, бања крпи, вреќи и други предмети.Двојна облека кука за бањи да зачувате простор и обезбедува повеќе простор за складирање, кој се практична алтернатива на еден куките или обемни крпа полици. 【Стилски & Модерна】Рационализација, едноставни геометриски стил, дизајнер изглед, брусен никел има едноставен и елегантен текстура, и бања пешкир куки ја надополнува вашата декорација стил. 【Големина Референца & Лесни Тело】 (должина * длабочина * висина)3.78"-2.24"-1.96" (96mm-57mm-50mm).Ако имате било какви проблеми за инсталација или производ,ве молиме слободно контактирајте со нас .СПЕЦИФИКАЦИИ : . -Објектот : Двоен Бранеа Никел Крпа Куки. -Материјал : Премиум 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик. -Боја : Брусен Никел. -Инсталација Метод : монтира на Ѕид.ПАКЕТ СОДРЖИНА : . 2 x Бранеа Никел Крпа Куки. 1 x Хексадецимален Клуч. 2 x Base Сидро. 2 x Прислушување Завртки. 1 x Упатство за Инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката