• Новак
Апсолутна САД 2 X SP654 Серија 6.5 4 Начин Автомобил Звучници 500 W Max Моќ

Апсолутна САД 2 X SP654 Серија 6.5 4 Начин Автомобил Звучници 500 W Max Моќ

DEN 699.36
Производот е достапен

Достапност

Апсолутна САД 2 X SP654 Серија 6.5" 4 Начин Автомобил Звучници 500 W Max Моќ. 6.5" 500 W стр.м.стр.о пар, 50 W RMS. 25мм Високи-Температура Алуминиум Глас Серпентина. 7.8 Оз Магнет Сива Поликарбонат Конус.Butyl Гума Опкружуваат.Апсолутна САД 2 X SP654 Серија 6.5" 4 Начин Автомобил Звучници 500 W Max Моќ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката