• Новак
TAOTIE Мелење Тркала Полирање Подлога Мелење Диск Метал Мелење Главата Мелење Камен Полирање Машина Метал Мелница Ротирачка Алатка(Чакал,Бела)

TAOTIE Мелење Тркала Полирање Подлога Мелење Диск Метал Мелење Главата Мелење Камен Полирање Машина Метал Мелница

DEN 240.96
Производот е достапен

Достапност

Боја : црна/ сребрена/бели/сиви/жолта/зелена/Портокал.Материјал : Браун корунд;волна;памук;влакна.Добар квалитет на : Добар квалитет материјал, дозволувајќи им на добра зрно песок ефект, анти-висока температура, добра отпорност на абење.Големина : Род должина 8.5 cm/8*2cm/7.6*1.9 cm/7.4*1.4 cm/7.6*1.4 cm/мелење со дијаметар од воланот е за 7.5 cm.Примена : Совршен за полирање/мелење на метали, керамика, мермер, полиран дрво занаети, итн.Мулти употреба : За полирање на нерѓосувачки челик, бакар, алуминиум и други метал и стакло, мебел, керамика и повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката