• Новак
XIAOTIAN 3 во 1 Помине Вежба Прашина Колектор, Професионални Помине Вежба Машина, Мулти Функционална Електрична Помине Полирач Машина, 60W Помине Уметност Прашина Вшмуку

XIAOTIAN 3 во 1 Помине Вежба Прашина Колектор, Професионални Помине Вежба Машина, Мулти Функционална Електрична

DEN 5181.36
Производот е достапен

Достапност

Две контролирање начини : рака контрола + контролира преку нога на возилото, што е повеќе погоден за корисници да работи уредот.Тоа ви нуди удобно нокти педикир искуство и подобра заштита за вашите нокти,. ★ВГРАДЕН систем за ЛАДЕЊЕ ВЕНТИЛАТОР : Ноктите вежба, лекување светилка, ноктите прашина колектор, помине уметност светлина, мулти-функционални. ★НОКТИ КАКО И ПЕДИКИР : светлина на овој УВ LED помине светилка ќе не им наштети на очите и рацете, и да се обезбеди многу удобно контакт со очите, ослободување чувство на печење. ★3 ВО 1 И БЕЗБЕДНО : Ноктите вежба машина која ќе ги реши сите ваши помине проблеми, погоден за на доградба на акрилни нокти, природни нокти како и вештачки нокти, идеален за домашна и професионална помине уметност салон употреба. 1 сет со 6 различни големини помине вежба глави за различни полирање и пескарење работа. 3 во 1 мулти функција на ноктите машина со LED осветлување, може да се користи за да се помине вежби и прашина вшмукување. ★60 W УВ ПОМИНЕ СВЕТИЛКА : Силна вшмукување моќ за чистење помине прашина, темелно чистење способност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката